Chcete sa stať členom Veterán Klubu Manín?

Ste majiteľom alebo nadšencov historických vozidiel? Radi sa stretávate s ľuďmi, ktorí majú rovnakú záľubu ako Vy? Chceli by ste byť súčasťou skupiny, ktorá organizuje rôzne podujatia pre majiteľov a obdivovateľov veteránov? 

Potom ste vhodným kandidátom na členstvo vo veterán klube so širokým portfóliom a my Vás v ňom radi privítame. Stačí vyplniť prihlášku do klubu a na základe nej Vás budeme kontaktovať.

Pred vyplnením prihlášky sa oboznámte so Stanovmi Veterán Klubu Manín. Súhlas s nimi ako aj súhlas so spracovaním osobných údajov sú podmienkou k vybaveniu Vašej žiadosti. Ďalším dôležitým dokumentom k prihláške do klubu je súhlas so spracovaním osobných údajov v Združení Zberateľov Historických Vozidiel SR. Tento dokument je nutné priložiť k prihláške do klubu v počte 2 kusov.

Vytlačenú a podpísanú prihlášku do klubu spolu s prílohami zašlite poštou na adresu Veterán Klubu Manín (Hliny 1316/139, 017 07, Považská Bystrica) alebo po dohode s vedením klubu individuálne.

Ďalším krokom, po potvrdení prihlášky, je platba tzv. registračného poplatku (zápisné), ktorý bude potom pretransformovaný na členský poplatok na dané obdobie, na bankový účet Veterán Klubu Manín. Výška ročného členského poplatku je 25 Eur. Aby bolo možné platbu priradiť, je dôležité uviesť variabilný symbol ako Váš dátum narodenia (ddmmrrrr), napr. 16041976. Keď bude platba pripísaná na účet, budeme Vás kontaktovať a pridelíme Vám kód, pod ktorým sa budete môcť prihlásiť do členskej sekcie na stránkach klubu. Následne zašleme Vaše údaje (aj s možnosťou fotografie na členskom preukaze) do celonárodnej organizácie Združenie Zberateľov Historických Vozidiel SR, ktorá Vám vydá členský preukaz, ktorý Vám spolu s preukazom VKM bude vydaný na niektorej z pravidelných členských schôzí.

A potom môžete plne využívať všetky výhody členstva vo Veterán Klube Manín.