VETERÁN ZRAZ MANÍNSKA TIESŇAVA

VETERÁN KLUB MANÍN 
pripravil v nedeľu 26. apríla 2015 pre svojich členov milé prekvapenie v podobe prvého klubového výjazdu do neďalekej obce Vrchteplá, k pamätníku SNP. 

Organizátorov veľmi potešila vysoká účasť majiteľov historických vozidiel, ktorí nie sú členmi klubu. Vzhľadom na to, že tento zraz bol prvý a neoficiálny, prišlo spolu viac ako 25 automobilov a motocyklov. 


Trasa výjazdu s dĺžkou necelých 14 km začínala v centre Považskej Bystrice na parkovisku pred Hotelom Manín, pokračovala cez najužší kaňon strednej Európy - Manínsku Tiesňavu až do obce Vrchteplá, kde bolo pre účastníkov prichystané ohnisko a miesto na posedenie. 


Výber trasy nebol náhodný. Organizátori chceli účastníkov previesť okolím najvyššieho kopca Súľovských vrchov - Manína, ktorého meno nesie klub a tým symbolicky otvoriť veteránsku sezónu.


Klub ďakuje všetkým zúčastneným za príjemnú atmosféru na zraze, všetkým, ktorí sa podieľali na príprave, fotografom a starostovi obce Vrchteplá. Príprava pred štartom - parkovisko pred Hotelom Manín v Pov. Bystrici Jazda do Vrchteplej
 Prejazd cez najužšie miesto Manínskej TiesňavyPri pamätníku SNP vo Vrchteplej