VETERÁN NA SVADBU

K Vášmu svadobnému dňu by bolo úžasné mať jedinečný odvoz v podobe krásneho veterána. Vyberte si niečo netradičné, ale za to elegantné a unikátne. Môže byť niečo viac romantické ako veterán s vodičom, ktorý Vás odvezie keď nadíde Váš veľký deň? 

Cesta na recepciu je vhodnou chvíľou na vznik nádherných záberov, použijúc svadobný veterán ako pamätné pozadie. Veterány sú obľúbené aj u svadobných fotografov. Môžu zachytiť Vaše momentky v interiéri vozu, ale i pri svadobnom aute.

Historické vozidlá, poskytované aj ako svadobné vozidlá so šoférom, v ktorých odviesť sa je skutočným zážitkom, si môžete prezrieť nižšie. Po kliknutí na obrázok sa o konkrétnom vozidle dozviete viac.


Okrem svadieb je možnosť zabezpečenia veteránov na iné príležitosti, napr. filmovanie, oslavy alebo iné akcie, ktoré s Vami radi individuálne preberieme.

Každý automobil je precízne priravený na akúkoľvek "misiu". Majiteľ vozidlo dôkladne prichystá - skontroluje, doplní potrebné prevádzkové kvapaliny, umyje a naleští, aby vynikla jeho výnimočnosť, krása a exkluzivita. Šofér je vždy ochotne k dispozícii počas celého priebehu Vašej akcie - na jeden ďeň pripadá vždy iba jedna rezervácia. Cena sa stanovuje vždy podľa individuálnych požiadaviek - hlavným kritériom je však dĺžka jazdy - od vyrazenia z garáže až po návrat späť.